Karetní poselství na období od 18.12. do 31.12.2017

Karetní poselství

na období od 18.12. do 31.12.2017

 

zvysene vydajeS koncem roku čekají každého větší výdaje než obvykle, to nikoho nepřekvapí. Ale v tomto období také více bilancujete nad (ne)úspěchy a osobními vítězstvími i prohrami. Pokud se vaše myšlenky budou ubírat do minulých měsíců, tak se snažte si zopakovat (polohlasně nebo si to napište) všechno, to vám přineslo užitek (i když to možná tak ze začátku nevypadalo), udělalo vám radost nebo vás posunulo vpřed.

 

Změna je nutná, ale je v přístupu

Následující 14 dní bude totiž trošku zvláštních. Budete tápat, co vlastně dělat, co změnit, na co se zaměřit. Nejlepší bude nechat vše samovolně plynout a tolik neanalyzovat stávající ani budoucí situaci. Příležitost se totiž ukáže tam, kde byste ji nečekali. Nechte oči a srdce otevřené, to stačí. Přílišnou snahou něco změnit totiž jen vše oddálíte, ale rozhodně vám to nepomůže dojít k cíli dříve.

 

Zasloužená odměna vás nemine

plody pracePřed nedávnem se vám podařilo něco dotáhnout do konce a teď můžete pomalu nést plody své práce a úsilí. Pokud to ještě tak není, nezoufejte, vše přijde v pravý čas. Stačí jen věřit a neodsuzovat se na neúspěch předem. Vaše sny a touhy jsou silnější než vlastní Ego, které vám neustále říká nesmysly, které vás jen odrazují a snižují vaši hodnotu pro vás samotné. Věřte si dál, jste skvělí, dokážete vše, co skutečně přejete a máte na to dokázat vše!

 

Věřte si, odměňte sami sebe a kouzla se budou realitou

Co můžete udělat proto, aby následující období bylo opravdu kouzelné? Je to jednodušší než by se mohlo zdát. Prostě si věřte, svět vám leží u nohou. Stačí si jen vzít, co chcete. Po čem toužíte? Co by vám udělalo opravdu radost? Zaměřte svou mysl na svá přání a uvidíte, co se stane. Možná budete mile překvapeni už pod vánočním stromečkem nebo přijde nečekaně splněné přání při návštěvě příbuzných a známých těsně po vánocích.

zaměřená pozornostPokud vám něco chybí, to, co potřebujete k tomu, aby se vaše práce nebo váš projekt rozjel podle vašich představ, tak jděte do toho. Nebojte se investovat sami do sebe a osobního růstu. Někdy stačí opravdu malý krok (jedno rozhodnutí) a kolotoč „náhod“ se rozjede. A než se nadějete, tak umíte, víte a máte vše, co potřebujete. Držím vám pěstičky, ať je to co nejrychleji!

 

 

Rada pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

 

Berani,

váš úspěch je opravdu na dosah, můžete být na sebe právem pyšní! Všechny události i lidé kolem vás se „uspořádali“ tak, aby vás vyzdvihli do vyšší úrovně. Buďte i nadále s lidmi, kteří vám věří a podporují vás. Jste šťastní a spokojení. Podělejte se o svou radost s ostatními a projevte svou vděčnost. Radost a pocity štěstí jsou také velmi nakažlivé.

 

Býci,

ano, opravdu se musíte rozhodnout. Stojíte před rozhodnutí, na rozcestí. Volba musí být vědomá a následky si ponesete sami. Ne, nechci vás strašit. Poslouchejte svou intuici a požádejte si o vedení tam nahoru. Vaše rozhodnutí bude správné. Tato volba není snadná a pravděpodobně teď neznáte ani všechny odpovědi, které potřebujete. Nebojte se udělat krok do neznáma.

 

Blprekazekizenci- odstraneni Blíženci,

očekávejte nečekané. Pokud to uděláte, pak přijdou i zázraky. I pokud máte skvělý plán a naprosto jasnou vizi, něco se může změnit. Tyto překážky na cestě neberte tak černě. Spíš je berte jako začátek nového nečekaného dobrodružství. Život je plný překvapení, tak to pochopte, nemůžete naplánovat vše. Zůstaňte zvědaví, co vám osud nachystal.

 

Raci,

zbavte se zbytečností a nepotřebných věcí i lidí. Začněte úklidem doma. Co skutečně zde potřebujete mít a opravdu to využíváte? Máte ve skříních jen to, co nosíte? Jak jste na tom se starou poštou (papírovou i tou v počítači)? Dotáhněte vše rozdělané a nedokončené. „Vyčistěte“ i své myšlenky a vzpomínky, vymeťte při generálním úklidu nejen dům, ale i svou hlavu.

 

Lvi,

máte pocit, že vám došly nápady i energie. Proč vám život dává do cesty příležitosti, které vás stejně nikam neposunou? Musíte se naučit šetřit svou energii a postupně si ji i dobíjet. Život vás takto učí lepší odolnosti. Až se příště dostanete do podobné situace, tak vás to nerozhodí a už to určitě nebude tak těžké. Ponořte se hlouběji do svého nitra, tam najdete odpověď na své otázky.

 

Panny,

věnujte zvýšenou pozornost lidem, kteří přicházejí do vašeho života a ovlivňují vás. Kdo ví, možná potkáte i svou spřízněnou duši. Kdo je ten, kdo vám pomůže, vyvede vás z problému a dodá vám pocit jistoty a bezpečí? Velká změna přijde, když se naučíte naslouchat a pečlivě pozorovat. Najednou uvidíte sami sebe jako lepšího člověka, který si zaslouží mnohem víc.

 

Vahy- dobrodruzstviVáhy,

opouštíte období překážek a přichází pozitivní spád událostí. Očekávejte nové, dobrodružné stádium. Budete moci objevovat a získávat. Už nemusíte zůstávat tam, kde nechcete být. Pokud chcete vycestovat, změnit práci nebo najít vysněné bydlení či partnera, udělejte to! Vaši sny konečně získávají konkrétní tvar a to, co bylo před vámi zavřené, se otevírá.

 

Štíři,                                                                                                                                             

tento čas berte jako znamení, že dokážete naplnit své sny. Přestaňte se bát a omezovat se. To byl pro vás nedostižný horizont, je nyní jen menší kopeček. Je jen na vás, kam až si své limity posunete, můžete cokoliv. Vyjádřete nahlas své názory a postoje, přijďte s novými nápady a přístupy. Vše bude oceněno. Jste svobodná a nekonečná bytost, tak stejně i žijte!

 

Střelci,

vědomě požádejte o pomoc. Pošlete nahoru svou modlitbu a věřte, že se vám uleví. Pomoc přijde, vyléčíte sebe nebo situaci, kterou potřebujete ozdravit. Pokud nejste věřící, tak si v klidu meditujte nebo udělejte rituál. Své starosti předejte. Vaše prosba bude vyslyšena. Pokud budete pravidelně v kontaktu s „vyšší mocí“, pak se může radovat s průběžných ujištění, že jste na správné cestě.

 

Kozorozi,

přiznejte si, že už nemůže žít a fungovat stejně jako doposud. Abyste mohli jít, musíte tento starý a nefunkční systém opustit. Vím, máte to teď těžké, to, co vás stalo, byla opravdová rána, ale musíte jít jít dál s hlavou vztyčenou. To, co stalo, nezměníte, ale babrat se v tom nic nevyřeší. Prostě to přijměte jako fakt a odevzdejte to. Nijak dál nezasahujte, pak teprve přijde „zázrak“.

Vodnáři,

víte o svém potencionálu, který jste ještě nevyužili? Pokud budete ochotně pracovat a důvěřovat své intuici, pak se plně rozvine a získáte ohromné bohatství. Dejte své pocity a myšlenky najevo, sdělte je nahlas a neohlížejte se na to, co si o tom, kdo myslí. Žijte svůj vlastní příběh, své sny. O svou inspiraci se klidně podělte i s ostatními. Pečujte o svou zahradu života a věřte ve velkou sklizeň.

 

Ryby,

bohužel i ztráta je souš´částí života. Smiřte se s tím a dopřejte si čas k regeneraci. Pokud jste přišli o svůj velký sen, věřte, že to má svůj důvod. Čeká na vás daleko a větší a mocnější sen, tak netruchlete. Pokud jde o ukončení vztahu, tak byl založený na falešných základech, také není proč smutnit. Poddejte se svým pocitů a klidně si poplačte, slzy jsou lék.

 

S láskou Dana Chara

 

Pokud chcete zjistit více, objednejte se ke mně na konzultaci. Ráda vám pomohu najít cestu ke splnění vašich snů (a ani větší dálky se bát nemusíte, i po telefonu se dá vše krásně zvládnout).

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře