Podivné dušičkové novoluní

Podivné dušičkové novoluní

Znamení ŠtíraStará zranění a křivdy vám pomůže uzdravit novoluní v sobotu 18. listopadu skoro tři čtvrtě hodiny po poledni. Magický Nov ovládne vodní Štír, který je poslem smrti a znovuzrození.  Tajemné, možná až znepokojivé pocity vás budou naťukávat, abyste se stali dobrými pozorovateli. Co se děje uvnitř vás? Proč se takto cítíte? Co jste sami v sobě uvěznili?

O rituálech a vlivu energie měsíce ve znamení Štíra si můžete přečíst více v tomto článku.

 

Co se skrývá pod povrchem?

Vše se děje hodně hluboko pod povrchem. Věřte své intuicinechte odejít to, co již nemá co dělat ve vašem životě. Pozorujte vše s nadhledem, jen se dívejte na film (o vašem životě). Je mnoho věcí, které vám již neslouží, osob, které vám nic nepřináší (jen berou) a také stále opakující se situace.  Možná jste uvěznili sami sebe v nefunkčních předsevzetích a vzorcích. Dovolte si odpustit (i sobě), rozlomit pomyslná pouta, zbavit se zátěže a začít znovu.

 

Skoncujte s minulostí

Tolik se toho ve vašem životě změnilo, tak už slepě nevěřte tomu, něco stále musíte a něco je vaší povinností. Minulost je pryč, tak ji nechte být a nenechte se dál brzdit. Otevírá se vám nová cesta, pokud toto pochopíte. Nevadí, že se vám to před časem nepovedlo, teď je ta správná doba na nový pokus. Přestaň se obětovat pro druhé a udělejte něco pro sebe.

životním proměna, transformaceKaždý nov je ve znamení proměny a nových začátků, ten ve Štíru navede duši k pochopení smyslu vašeho života. Pokud tak trochu v životě tápete a nevíte, co a jak dělat, požádejte si o pomoc. Klidně i o to, abyste se dál nemuseli zabývat tím, co je pro vás zbytečné a možná předem prohrané. Nechte si jen cesty, které vás dovedou k cíli, takovému, který je v souladu se srdcem i duší. Je jedno, zda si vaše přání, žádosti a prosby napíšete nebo je prostě řeknete tam nahoru, hlavně to udělejte. Toto novoluní sjednotí vaši duši s tělem i srdcem.

Na cestě ke splnění vašich snů vám s lehkostí pomůže i eBook „Magie pro šťastný život bez kompromisů“.

 

Zázraky na počkání, … pokud uvěříte

Možná je tento temný měsíc letos pocitově nejdivnější, ale věřte, že přinese mnoho dobrého. Stačí jen odpustit a napravit to, co si vaši snahu opravdu zasluhuje. Víte, že tento nov je tak kouzelný, že vás může seslat zázrak nebo přivolat novou lásku? Tak probuďte své nadpřirozené schopnosti a hlavně v ně uvěřte. Každý je má v sobě, někdo jen hlouběji ukryté. Na co se zaměříte? Budou to bolavá místa na srdci, to, jak špatně zacházíte sami se sebou a jak škaredě sami o sobě mluvíte nebo omezení a přesvědčení, která jste si přijali za své?

 

Tajemná karma

Kolo osuduVládnoucí planetou Štíra je Pluto, to je zahaleno rouškou tajemství a je spojeno s osudem i karmou. Pluto vytáhne napovrch vaše nejhlubší pocity. V kladném smyslu je to úspěch a vítězství a v negativním zase zkáza a krachy. Má velký vliv na dávná spojení, ale i kletby. Nyní máte jedinečnou možnost přijít na kloub souvislostem, které trvají možná i století. Nebojte se dotknout vašich bolavých míst, pochopit je, přijmout a konečně vyléčit. Můžete tím odstartovat své štěstí do budoucna, a to i ve finanční sféře, symbolem Pluta je Fénix a ten přece vstane z vlastního popela.

 

Vyplavou i tajnosti ve financích, tak pozor

Lehce jsem nakousla i finance, tak, jak to bude s nimi? Strategie, kterou o tomto novoluní použijete, bude úspěšná a velmi účinná. Klidně uvažujte velkolepě a hodně dopředu, ale nedělejte unáhlená rozhodnutí a nechte své plány v klidu dozrát. Použijte všechny své smysly a zjistíte, že víte, jak získat peníze, vypořádat se s dluhy i s dědictvím. Existují-li tajnosti ve financích, tak se na ně přijde, vše bude zúčtováno. Raději si zkontrolujte i složenky a trvalé příkazy, ať máte jistotu, že je vše v pořádku.

 

Odhoďte minulost a otevřete srdce lásce

Otevřít srdce lásceChcete lásku? Pak také platí, že musíte nechat minulost minulostí, jinak se bloků a starých pout nezbavíte. Bude vám stále cosi nepochopitelného bránit k navázání nového kvalitního vztahu. Osvoboďte se a otevřete své srdce lásce. Dovolte si znovu zažívat a prožívat tento krásný cit. Začněte opět řídit svůj život. Naučte se odpouštět (i sami sobě) a nenechte se dále dusit pocity, že jste neustále oběť a dalšími negativními emocemi.

Když to zvládnete, tak se vám život odmění větším pocitem jistoty, klidu a bezpečí. Buďte sami na sebe hodní, udělejte si něčím radost a více o sebe pečujte. Život není boj o přežití, ale má nespočet kouzel, která se vám pomalu odkryjí, pokud si to dovolíte. Víte o tyto, že tyto listopadové dny jsou ideální i nákupům? Novoluní vás povede a ochrání před špatnými rozhodnutími. Tak můžete mít dárky v předstihu, za skvělou cenu a v prosinci si užívat opravdovou předvánoční atmosféru.

 

Krásné dušičkové novoluní, Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře