Červnový nov i úplněk ve znamení lásky i komunikace

Ukecané novoluní v Blížencích

V pondělí 3. června minutku po poledni proběhne další velmi transformační novoluní ve znamení Blíženců. Pokud pociťujete lehkou nervozitu, není to nic divného. Budou vás napadat otázky typu: „Jak se cítím?“, „Proč se necítím komfortně?“, „Jak to, že se změnily pocity v určitých situacích a ve společnosti některých lidí?“, „Co je pro mě skutečně důležité a jak si k tomu dopomoci?“ apod. Ano, řešit budete život jako takový, vztahy k ostatním a k sobě, i způsoby komunikace, a to, co ve skutečnosti na druhé vyzařujete.

Změny jsou ve vzduchu

S každým temným Měsícem může začít nová kapitola vašeho života. Blíženci jsou vzdušné znamení, potřebují pohyb a změnu. Nedivte se, pokud budete mít extrémně zvýšenou potřebu s někým komunikovat, stýkat a dotýkat se. Nemáte nikoho na blízku? Nevadí, klidně se vrhněte do úprav bytu či domu, změňte něco zaběhnutého, udělejte cokoliv jinak než obvykle. Uvidíte, jaký elán vám to dodá. Přitom stačí maličko, třeba jet do práce jinudy, jít na oběd do neznámé restaurace, oslovit někoho cizího.

Komunikace, cestování i obchodování

Blíženci vám poskytnou nekonečné možnosti a způsoby komunikace, jejich vládnoucí planetou je Merkur, král komunikace. Jak to s ní máte (ve vztahu k sobě i k ostatním)? Zkoušku, pracovní pohovor či náročnou poradu nebo přednášku tak zvládnete levou zadní. Nov přeje také cestování na kratší trasy a obchodu. Poznávejte nepoznané, ale dejte si pozor na to, s kým mluvíte. Proč? Překvapivě výřeční totiž budou všichni, vč. různých podvodníků a zlodějíčků.

Máj červen, lásky čas

A jak to bude s těmi vztahy a láskou? Už v karetním výkladu na tento měsíc jsem nastínila, že červen bude lásky čas. Asi to vyměnil s Májem. Mnoho páru ukončuje spoje svazku s tím, že si prostě už nerozumí. Novoluní vám pomůže pochopit, jak to má ten druhý. Budete mít schopnosti správně vyjádřit, jak co cítíte a vnímáte, a také se správně nacítíte do druhých. Takže se předejte zbytečným komplikacím z nepochopení ostatních. Vždyť Merkur (Mercurius) je podle římské mytologie poslem Bohů. Tak si nechte od něj pomoci. Učte se novým dovednostem a vědomě využívejte sílu slova i myšlenek.

A mimochodem, ještě se stihnete přihlásit na úžasný živý workshop do Brna o víkendu v polovině měsíce. Chcete se naučit využívat svou intuici a umět poradit sobě i druhým? Pak nakoukněte na detailnější informace sem. Moc ráda se s vámi uvidím a předám vám své vlastní zkušenosti. I překvapení je pro vás nachystáno. Jaké? To neprozradím, jinak by to nebylo překvapení.

Úplněk ve Střelci vystřelí do neznáma i vás

I když se to na první pohled tak nezdá, úplněk bude v podobném duchu jako nov. Plný Měsíc nás sice moc neoslní, protože jeho nejkrásnější fáze bude v pondělí 17. června o půl jedenácté dopoledne, ale slibuji vám, že bude opravdu usměvavý, veselý a dynamický. Věřím, že vám přinese mnoho nápadů, možná i trošku střelených. Jak jinak, když bude pod nadvládou Ohnivého Střelce. Z tohoto úplňku nebude tak nesví, jak je možná u vás obvyklé. Dodá vám sílu, spoustu energie a elán dělat mnoho věcí naráz.

Kampak vycestujete?

Na rozdíl od Novu, který přál cestování na kratší trasy, bude úplněk dopřávat cestování i hodně, hodně daleko. Nejste zrovna cestovatelské typy? Uvidíte, co udělá i s vámi. Tendence plánovat dovolené nebo se tak někam bez dlouhého přemýšlení někam vydat budou extrémní. Živelné energie úplňku ve Střelci ještě doplní z opačné strany Saturn a Jupiter. Podle mě, nemá šanci snad nikdo tomuto nutkání odolat. Já bych jela… (to je tajemství).

Impulsivní střelec

Máte to jako já? Já si Střelce představuji jako jezdce na koni, který střílí, kam ho napadne. V této živočišné energii se ponesou i vaše nápady. Kam tedy vystřelíte svůj pomyslný šíp? Možná vás to zavede do neznámých končin, uvítáte lákovou nabídky nové práce spojenou s cestováním nebo to bude Amorův šíp a získáte si srdce úžasného protějšku. Vztahy, ať už ty osobní či pracovní budou jen vzkvétat, tak toho využijte ve svůj prospěch. Hlavně věřte svému srdci a své intuici, nevede vás vždy skvěle.

Pokud si stále s některou svou životní oblastní nevíte rady, objednejte se ke mně na konzultaci. Společně to zvládneme. Raději pracujete a studujete sami? Pro vás je tu průvodce životem „Magie pro šťastný život bez kompromisů“ s mnoha užitečnými a praktickými bonusy. Najdete ho zde.

Jahodový úplněk

Toto označení asi nikoho nepřekvapí. Kdy jindy, než právě v červnu vrcholí sezóna jahod. Jeho název mu dali indiáni. Pro ně bylo toto krátké období doslova hojností na různé drobné ovoce. V přeneseném slova smyslu, je to naše první zasloužená sklizeň za to, co jsme zaseli. Tak doufám, že i ta vaše úroda bude bohatá (nejen na jahůdky. I když u nás se na ně všichni těšíme). Veškeré vaše úsilí bude zúročeno. Pokud jste usilovali o přízeň někoho, tak noční obloha vám v romantické atmosféře také pomůže. V červnu i v červenci se můžete těšit na tzv. noční svítící oblaka. Tímto úkazem se sice projevuje meteorický prach a kolísavost sluneční aktivity, ale tím si krásné večery kazit nebudeme, že!?

Přeji vám kouzelný červen!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře