Bouřkový úplněk a račí novoluní s vůní domova

Co si pro vás připravil Měsíc v červenci? Věřím, že pořádný posun, nejen v kariéře, ale i ve financích, za úplňku, a úžasnou pohodu zase naservíruje račí novoluní. Také zjistíte, že Měsíc bude mít na své cestě nad obzorem i výrazné velikány naší sluneční soustavy jako doprovod.

Rohatý úplněk

kozoroh, uplnek v kozorohu

V neděli 5. července minutku před tři čtvrtě na sedm ráno je tu úplněk pod nadvládou rohatého Kozoroha. Ve večerních hodinách však plný Měsíc můžete zahlédnout v okouzlující společnosti. Dvě nejjasnější a zároveň největší planety naší sluneční soustavy, Saturn a Jupiter, budou velmi blízko něj. Nenápadně se připojí i Pluto. Možná nevíte, že Jupiter je planetou štěstí, rozmachu a životních posunů. Výhodou to bude hlavně osoby narozené v tomto znamení, ale i pro ty ostatní.

Velký posun

Každý se bude mít možnost posunout na své životní cestě. Pro některé to možná nebude tak lehké. Život někdy přináší nejen zajímavé, ale i docela těžké zkoušky. Počítejte s tím, že ať chcete nebo ne, budete se muset v něčem velmi důležitém rozhodnout. Na oplátku získáte hodně. Budete mít víc než jasno v otázkách, které momentálně řešíte. Obzvláště se to bude týkat kariéry, dluhů nebo třeba i pocitů, že se vše spiklo proti vám.

Nevíte, kde přesně začít a jak si nastavit svou mysl tak, aby se vám lépe dařilo? Pokud si jste schopni najít hodinku týdně jen pro sebe, něco pro vás mám. Je to kurz, který vám pomůže ve všech základních životních oblastech a je online, takže nemusíte nikam jezdit. Své „3+2 kroky k životu jako v krásném snu“ najdete tady. Nemáte hodinku týdně ani rozkouskovanou po menších částech pro sebe? Pak vám bohužel nejsem schopna pomoci. Kdo nedá sebe na první místo (nebo se o to alespoň občas nesnaží), nemůže očekávat změny ve svém životě.

Finance v plusu i v mínusu

penize, posun v kariere

Máte dluhy a nevycházíte s penězi? Pak si kolem úplňku všechny své závazky sepište a udělejte si jasno. Je dost pravděpodobné, že zjistíte, že se některé dají sloučit nebo jich můžete nějak výhodněji alespoň částečně zbavit. Ujasněte si svůj strategický plán do budoucna, rozhodně se vám vyplatí. Pokud naopak uvažujete o investici či uzavření nového obchodu, vše si předem důkladně nastudujte a zanalyzujte všechny informace. Po hlavě se do něčeho vrhnout rozhodně nedoporučuji.

Dovolte si být sami sebou

Tato rada zní jednoduše, ale je hůř proveditelná. Poslední dobou na sobě nepochybně zjišťujete, že již mnoho věcí vnímáte jinak než dříve. Změnilo se vaše nitro. O nic špatného rozhodně nejde. Plně se respektujte a soustřeďte se na to, jak „nově“ věci, lidi i události vnímáte. Pomůže vám to v tom, abyste se snadněji na cítili sami na sebe a byli skutečně sami sebou. Snažte se zachovat chladnou hlavu i ve vypjatých situacích, neustupujte, pokud to jde proti vašemu přesvědčení a nebojte se nahlas projevit svůj názor. Počítejte s tím, že vaše proměna se nemusí všem líbit. A je to tak v pořádku.

Bouřkový úplněk

bourka, bourkovy uplnek

Staří indiáni tomuto úplňku říkali „Bouřkový“. Změny tlaku a bouře však nemusíte pozorovat jen na počasí, ale i ve vztazích. Hromy nechte jen na obloze a nepouštějte je blíž do svého života. A světýlek (blesků) využijte ve svůj prospěch. Jak? Třeba budou takovými těmi „aha“ momenty, kdy si něco uvědomíte a využijete sílu blesku jako směrovku. Získáte jasnější představu nejen o svých záměrech, ale i o sobě samotných. A zvednout sebevědomí potřebuje občas každý z nás. Úplněk vám v tom pomůže v mnoha ohledech. Takže zamířit a pal! Ale ne na druhé, ale na své vlastní cíle a životní mety.

Novoluní v Raku ovlivněné vůní domova

raci novoluni, nov v Raku

Po půl osmé večer v pondělí 20. července tu máme druhé novoluní ve znamení Raka za sebou. Jak ho využít? Nejprve si udělejte analýzu toho, co vás od toho posledního novu podařilo zvládnout a zpracovat, kam se posunout. Pokud se vám podařilo se osvobodit od věcí i lidí, kteří vám neprospívají nebo toho, co již pro vás postrádá smysl, pak si můžete pogratulovat. A nejen to, dostanete nádhernou vlnu požehnání tam se shora. Projeví se to tak, že změny a proměny přijdou nyní již zvenčí a přinesou se sebou energii klidu a pohody.

Račí novoluní dodá prostor jen a jen pro vás

Nalaďte se na sebe samotné, zaposlouchejte do jemných zvuků vaší duše. Dopřejte jí všeho, co si žádá. Buďte tu více pro sebe samotné, věnujte čas sobě i svým blízkým. Pokud máte dojem, že by vaše oáza klidu a pohody potřebovala změnu, pak si přeorganizujte svůj domov. Toto novoluní bude mít velmi příznivý vliv na oblast domova, vaše bydlení i na plánování těchto záležitostí. Pocítíte znovu slastný dojem zázemí, jistoty, pohody a stability. A to je mnohdy nejvíc ze všeho základního, co k životu v rovnováze potřebujete.

Nevíte, jak vše sladit, aby vás prostor podporoval? Stáhněte si nápovědu ode mě k barvám, prvkům i elementům v prostoru zdarma zde. Chcete víc? Pak si pořiďte knihu od Zuzany Adam „Osvoboď se s Feng Shui“. Principů učení Feng Shui můžete prakticky a jednoduše využít ve všech životních oblastech. A Měsíc v Raku vám v tom krásně pomůže.

Aby bydlení bylo opravdu domovem

domov, stabilita, zezemi

Nevíte, kde máte své doma? Necítíte se tak úžasně v místě svého nynějšího bydliště, jak byste si přáli? Nezoufejte. Novoluní v Raku vám podá pomocné klepeto, tedy ruku. V těchto dnech začněte skutečně hledat a představovat si své vysněné bydlení. To platí i pro ty, kdo to už dávno udělali. Nyní totiž budete mít nové možnosti a příležitosti lépe se na cítit do sebe samotných a najít opravdový a skutečný domov, přímo ráj srdce.

Úpravy zázemí za račího novoluní

Máte své jasné doma? Pak si byt či dům projděte se zavřenýma očima. Proč? Abyste zjistili, kde energie neproudí a stagnuje. Pak udělejte alespoň malé změny a vraťte i do „nijakých“ zákoutí domova život. Ti odvážnější se mohou s radostí pusti klidně do větší rekonstrukce. Vesmír je tomu všemu skvěle naladěn a proto dostanete ty nejlepší nápady, techniky, informace i správné lidi k sobě, aby se vše vydařilo. Věřte, že jakákoliv, byť i ta nejmenší změna v těchto dnech pomůže i ke srovnání vztahů doma. To se týká hlavně žen v rodině. Máte-li s nějakou spor, udělejte první krok, promluvte si, omluvte se nebo dejte najevo vstřícnost.

Nevíte si rady, jak a s čím začít, abyste se dostali ze začarovaného kruhu? Třeba vám pomůže elektronický průvodce životem „Magie pro šťastný život bez kompromisů. Další možností je osobní konzultace se mnou, ať už opravdu naživo nebo po telefonu. Objednat se ke mně můžete zde.

Zdraví versus stres

zdravi, zivotni styl

Račí novoluní nabádá i ke zvolnění a užívání si života v té zdravější podobě. Rak má totiž přímí vliv hlavně na trávící ústrojíoblast kolem hrudníku. I když možná budete mít pocit, že zrovna vy se nemůžete splést, nelpěte na tom. Nikdo nemá vždy pravdu a není neomylný. Pokud vás někdo nebo něco rozčiluje, prozkoumejte to a přesně pojmenujte. Pak s tím budete moci daleko snadněji pracovat. Totéž se týká i vašich strachů a obav. Zklidněte se a užívejte si pohody doma. Klidně si pozvěte návštěvu a udělejte pro ně něco speciálního, zdravého a dobrého. Nevíte co? Pak zavzpomínejte, jak chutnalo léto třeba u vaší babičky. Myslím, že vůni bylinek i ovoce a zeleniny těžko něco vymaže z paměti. Tak mě teď napadlo, že třeba brambory z popela jsem neměla už moře let.

Přeji provoněné léto!

S láskou Dana Chara

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře