Bolestivý úplněk v Beranu? Nemusí to tak být

Tento úplněk v Beranu vyvrcholí ve středu 20. října pár minut před pátou odpoledne. Bolestivě bude působit na hodně z vás. Proč? Ovlivní zuby i hlavu. Pokud častěji trpíte problémy se zuby nebo bolestí hlavy či rovnou migrénou, tak udělejte preventivně vše, co můžete. Dodržujte pitný režim, více odpočívejte a také se vyhněte potravinám, které jsou obvykle spouštěči. Nikdo by si toho na sebe neměl nakládat moc. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste si za poslední dobu řekli, že toho máte až příliš a nestíháte? Nespěchejte, nehoňte se. Stejně by to nevyšlo, jak si přejete, a ještě by vám rychleji došli baterky.

Sebevědomí, kde ho vzít?

Pokud s vámi zmítají pocity, že nic není jisté, vy nic nemůžete ovlivnit nebo se naopak snažíte udělat možné i nemožné, stopněte se. Ukončete pomyslný závod s časem i porovnání se. To vám na sebevědomí moc nepřidá. Udělejte přesný opak. Věnujte se svým blízkým, vymyslete společnou zábavu, najděte si něco, co vám dává smysl. Své sebevědomí také krásně zvednete, když si zapíšete své plány a cíle. To samo o sobě nestačí. Je potřeba si také rozplánovat, jak toho dosáhnout. A teď to půjde docela snadno. Máte velkolepé plány a nevíte, kde na to vzít? Chcete, aby vaše úspory pracovaly pro vás a nepožírala je inflace? Potřebujete je zároveň mít kdykoliv k dispozici? Pak mě kontaktujte a najdeme cestu a příležitost pro vás.

Úplněk v Beranu přináší silnou vůli

I ti, kdo se obvykle neumějí příliš prosadit, tak mohou snadno využít síly ohnivého Berana. On totiž právě úplněk v Beranu se sebou nese energii nových počátků a vlnu tvořivosti. Udělejte sami pro sebe, pro svou budoucnosti i vaše blízké něco hodnotného. Dejte si však pozor na zbrklé jednání, netrpělivost a vztahovačnost. Berani jdou s nadšením do akce a největší váhu má pro ně slovo „jsem“. Schválně, co byste si doplnili dál? Zapřemýšlejte, vyslovte si svá přání v přítomném čase a dovolte si moc svého prohlášení vychutnat. Samozřejmě je důležité, abyste měli zvládnuté energie jednotlivých znamení a nic vás neblokovalo, Jednoduchou pomůcku najdete i zde.

„JSEM zdravá“ „JSEM krásná“ „JSEM úspěšná“ „JSEM bohatá“ „JSEM …“

Aby úplněk v Beranu nebolel

harmonizace, svetlo

V úvodu jsem naznačila, že tento úplněk v Beranu může působit na zdraví a tělo nepříliš pozitivně. Je tady důležité přistupovat ke svému zdraví zodpovědně. Ony i emoce a naše pocity ovlivňují to, jak se fyzicky cítíte. I pár kapek esenciálního oleje přidaného do aroma lampy či do difuzéru udělá zázraky. K tomuto úplňku mi krásně sedí směs Freedom. A také jsou na našem trhu i harmonizační světla. Ty umí udělat podstatnou část práce za vás. Chcete-li mít výhodnější cenu a spoustu dalších výhod, pak se nezávazně zaregistrujte pod ambasadorku (mě najdete kousek pod Brnem).

Beran a zdraví

Znamení Berana ovlivňuje hlavu, zuby i nos. Co to z psychosomatického hlediska znamená? Na těle se projeví tedy to, že nemůžete z jakéhokoliv důvodu být upřímní, nemůžete se svobodně projevit, jste přepracovaní či jednáte neustále v sebeobraně. Můžete mít dojem, že celý svět postavil proti vám a vy musíte se obhajovat nebo čelit agresivitě. Co s tím? Vyvažte odpočinek a práci. Zaměřte se své pocity. Pokud se chcete spojit s lidmi, kteří ví, jak vše ujednotit (vydělávat peníze a přitom mít pevné zdraví a radost ze života), pak se k nám přidejte. Není to tak složité, jak by to mohlo vypadat.

Krvavý nebo lovecký úplněk

lovecky uplnek v Beranu, krvavy Mesic

Staří indiáni tomuto úplňku říkali krvavý. Často se však můžete setkat s označením lovecký. Ono je to jedno, každopádně obojí značí totéž. Jde o chystání zásob na zimu. Příroda nám nabízí hojnost všeho, co potřebujeme. V dnešní době již není potřeba lovit, abychom přežili. V symbolické řeči si však můžete v těchto dnech něco ulovit emočně. Co třeba? Kdo potřebuje odvahu, má ji mít. Jiný zase získat více elánu do života a další třeba naučit se více spontánně vyjadřovat a nenechávat nikoho překračovat jeho hranice. Ať už to máte jakkoliv, získejte v tyto dny vše, čím potřebujete své tělo i duši dosytit.

S láskou Dana Chara

P.S.: Uvolnilo se mi pár místeček v Magickém klubu. Pokud na sobě chcete zapracovat, osvojit si trošku jiné techniky a zároveň získat prostor pro konzultace se mnou, tak neváhejte.

Dana Kratochvílová
Miluji práci s energiemi, proto učím ostatní, jak málo mnohdy stačí k velkým změnám! Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře